Beyond capital

O Nas

Spółka została założona w 2017 roku przez seryjnego przedsiębiorcę Tomasza Kmiecika. Początkowo zajmowała się kupowaniem mieszkań, podnoszeniem ich wartości i następnie ich sprzedażą. Z czasem działalność rozszerzyła się do kupna nieruchomości pod wynajem, obrotu nieruchomości z rynku pierwotnego.

Pierwszymi inwestorami w firmę byli rodzina, bliscy znajomi, którzy szukali sposobu lokaty w dochodowe przedsięwzięcia. Dzisiaj, spółka inwestuje we wszelkie inwestycje związane z nieruchomościami tak aby przyniosły jak najszybszy i najefektywniejszy zwrot finansowy.

Misja

Naszą misją jest wypracowywanie zysku przy jak najmniejszej stopie ryzyka. Po latach wiemy, która nieruchomość może przynieść nam „fajną” stopę zwrotu a z których inwestycji po prostu musimy zrezygnować.

Wizja

Do 2029 roku chcemy pozyskać i zarządzać kapitałem 100 mln złotych i stać się niekwestionowanym leaderem w inwestycjach w nieruchomości na rynku w Polsce.

Dlaczego My?

Od 2017 roku inwestujemy we flipy, gotowce inwestycyjne, nieruchomości na rynku pierwotnym, zarządzamy najmem krótkoterminowym. Wszystkie nasze inwestycje lokujemy w nieruchomościach tak aby uzyskać stabilny i jak największy % zwrot z inwestycji.

Stabilne inwestycje

Wysokie zwroty z inwestycji

Miesięczne raportowanie

Zadzwoń do nas